O mnie

 

Witam serdecznie na mojej oficjalnej stronie

Znajdziecie na niej dużą dawkę motywacji, dowiecie się jak można smacznie, zdrowo i bez wyrzeczeń jeść czy to na redukcji czy podczas rekonwalescencji. Nawet żywienie w chorobie nie musi być nudne, pozbawione smaku, a i dzieci nie będą marudzić

Skuteczna dieta to dieta dopasowana do danej osoby, bo nic tak nie mobilizuje do przestrzegania zaleceń jak pyszne menu. Zapraszam do śledzenia albumów i galerii  

 

jeśli nie wiesz która oferta jest dla Ciebie odpowiednia – napisz lub zadzwoń

Natalia Heinrich

 

Nazywam się Natalia Heinrich. Z wykształcenia jestem dietetykiem i biotechnologiem, zawodowo spełniam się jako dietetyk od zadań specjalnych. Zajmuję się dietetyką sportową, dziecięcą i żywieniem w chorobach czyli dietoterapią. Prowadzę poradnię dietetyczną on-line Ndieta” oraz gabinet w Krakowie.

Współpracuję z trenerami personalnymi oraz lekarzami. Ukończyłam wiele specjalistycznych kursów i szkoleń (żywienie w sporcie, kulturystyce i fitness, żywienie w różnych jednostkach chorobowych), także zagranicznych m.in. Uniwersytetu Kopenhaskiego, Uniwersytetu Edynburskiego.

Interesuje mnie również psychologia żywienia i dietcoaching, które skutecznie wykorzystuję w swojej codziennej pracy.

W swojej pracy pasję, wiedzę łączę z nieszablonowym, indywidualnym podejściem do każdego człowieka. Każdy jest inny i zasługuje na zrozumienie przyczyn swoich problemów, dzięki czemu możliwe jest ułożenie jak najlepiej dopasowanej diety i świadczenie specjalistycznej pomocy w osiągnięciu zamierzonego celu. Wiele osób mi zaufało i przekonało się na własnej skórze, jak wygląda smaczny, zdrowy i skuteczny plan dietetyczny zyskując zgrabną sylwetkę, wyniki sportowe, zdrowie, urodę, lepsze samopoczucie i zadowolenie z samego siebie.

Prywatnie: miłośniczka psów, dobrego kina i książek.